Töötajad

TÖÖTAJAD

PESAMUNAD (2-3-aastased lapsed)
Õpetajad: Triin Virk triin.virk@sillaotsa.edu.ee
Moonika Viibur moonika.viibur@sillaotsa.edu.ee
Õpetaja abi: Viia Seppo viia.seppo@sillaotsa.edu.ee

PÕNGERJAD (3-4-aastased lapsed)
Õpetajad: Külli Laur kulli.laur@sillaotsa.edu.ee  
Monica Tähe monica.tahe@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Merle Kiis merle.kiis@sillaotsa.edu.ee  

RÜBLIKUD (4-5-aastased lapsed)
Õpetajad: Merle Vilumets merle.vilumets@sillaotsa.edu.ee  
Karin Kõõra karin.koora@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Küllike Aadusoo kullike.aadusoo@sillaotsa.edu.ee

MÜRAKARUD (5-6-aastased lapsed)
Õpetajad: Helju Vään helju.vaan@sillaotsa.edu.ee  
Helin Tikk helin.tikk@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Anneli Karu anneli.karu@sillaotsa.edu.ee

MARAKRATID (6-7-aastased lapsed)
Õpetajad: Anne Lõssenko anne.lossenko@sillaotsa.edu.ee  
Eget Säde eget.sade@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi:Triin Vares triin.vares@sillaotsa.edu.ee

PÕNNID (1,5-3-aastased lapsed)
Õpetaja: Anne Kägo-Saunasoo anne.kago-saunasoo@sillaotsa.edu.ee  
Assistent: Anne Aulik anne.aulik@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Jane Meinhard jane.meinhard@sillaotsa.edu.ee

 

Logopeed: Enda Aljes enda.aljes@sillaotsa.edu.ee

Lasteaia majas: ESMASPÄEV, TEISIPÄEV, NELJAPÄEV kell 9.00-13.00
Koolimajas: KOLMAPÄEV, REEDE kell 9.00-13.00

Muusikaõpetaja: Egle Takk egle.takk@sillaotsa.edu.ee

Liikumisõpetaja: Ketlin Puškin ketlin.puskin@sillaotsa.edu.ee

Kokk: Valendine Vijar valendine.vijar@sillaotsa.edu.ee , tel. 7490123

Abitöölised: Rete Järvemäe, Anita Jegorova
 

Otsing

Kalender

<<november 2018>>
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Pildid

Sillaotsa kool Comenius projekt Külaline Jaapanist pidu Tutipidu