Töötajad

TÖÖTAJAD

Pesamunad (1,5-3-aastased lapsed)
Õpetajad: Külli Vunk kulli.vunk@sillaotsa.edu.ee  
Monica Tähe monica.tahe@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Merle Kiis merle.kiis@sillaotsa.edu.ee  

Rüblikud (2-4-aastased lapsed)
Õpetajad: Aile Anijärv aile.anijarv@sillaotsa.edu.ee  
Karin Kõõra karin.koora@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Küllike Aadusoo kullike.aadusoo@sillaotsa.edu.ee

Mürakarud (3-5-aastased lapsed)
Õpetajad: Helju Vään helju.vaan@sillaotsa.edu.ee  
Helin Tikk helin.tikk@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Anneli Karu anneli.karu@sillaotsa.edu.ee

Marakratid (5-6-aastased lapsed)
Õpetajad: Anne Aulik anne.aulik@sillaotsa.edu.ee  
Anne Lõssenko anne.lossenko@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Ester Luik ester.luik@sillaotsa.edu.ee

Põngerjad (koolimajas) (6-7-aastased lapsed)
Õpetajad: Eget Säde eget.sade@sillaotsa.edu.ee  
Anne Kägo-Saunasoo anne.kago-saunasoo@sillaotsa.edu.ee  
Õpetaja abi: Viia Seppo viia.seppo@sillaotsa.edu.ee

Muusikaõpetaja: Egle Takk egle.takk@sillaotsa.edu.ee

Liikumisõpetaja: Ketlin Puškin ketlin.puskin@sillaotsa.edu.ee

Logopeed: Enda Aljes enda.aljes@sillaotsa.edu.ee

Kokk: Valendine Vijar valendine.vijar@sillaotsa.edu.ee , tel. 7490123

Abitööline: Rete Järvemäe

Koristaja: Anita Jegorova
 

Otsing

Pildid

Sillaotsa kool Comenius projekt Külaline Jaapanist pidu Tutipidu