Kalender

22. veebruar 2019  II trimestri lõpetamine
19. veebruar 2019  1. klassid etendusel "Naksitrallid"
12. veebruar 2019  Lasteaias teater Rõõmulill etendusega "Nõiatüdruk Mirell peab Eesti sünnipäeva"
29. jaanuar 2019  3. klassid Teatri Kodu etendusel "Klaabu"
21. detsember 2018  Põngerjate rühma jõulupidu
19. detsember 2018  4. klassid uisutamas
18. detsember 2018  Lasteaias teater Rõõmulill etendusega "Nõiatüdruk Mirell teeb jõuluettevalmistusi"
12. detsember 2018  Marakrati rühm Tartu Laulupeomuuseumi etendusel "Pettsoni ja Finduse jõulud"
12. detsember 2018  1. klassid etendusel "Piip ja Tuut piparköögis"
11. detsember 2018  Rüblikute rühm etendusel "Pettsoni ja Finduse jõulud"
9. detsember 2018  5. klass Estonia teatris muusikalil "Buratino"
4. detsember 2018  3. klassid Vanemuises etendusel "Kaunitar ja koletis"
28. november 2018  Marakrattide rühm Tartu Koduta Loomade Varjupaigas
23. november 2018  I trimestri lõpetamine
23. november 2018  Kuueelarve koostamise mäng 8.-9. klassile
20. november 2018  Lasteaias "Keskkonnake"
15. november 2018  Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"
9. november 2018  Marakrati rühm Eesti Põllumajandusmuuseumi programmil "Mardipäev"
8. november 2018  Tartu maakonna lasteaedade spordipäev TÜ kergejõustikuhallis
8. november 2018  Isadepäev Sillaotsa Koolis
6. november 2018  3. klassid Teatri Kodu etendusel "Viks ja Koba"
2. november 2018  Marakrattide rühm Peetri kirikus
31. oktoober 2018  5. klassi klassiõhtu "Halloween"
31. oktoober 2018  7. klass Vapramäel õppeprogrammil "Inimese füsioloogia"
31. oktoober 2018  3. klasside klassiõhtu
31. oktoober 2018  Põngerjate rühm õppekäigul Tuigol
31. oktoober 2018  Lasteaias etendus "Kaisuloomahaigla"
30. oktoober 2018  4. klasside Tõravere Observatooriumi külastus
29. oktoober 2018  Marakrati rühm Vanemuise teatris etendusel "Põrsas Desmond ja sookolli lõks"
29. oktoober 2018  7. klassi klassiõhtu
19. oktoober 2018  Tarkvara- ja tootearendusettevõtte Mooncascade töötajate külalistund
17. oktoober 2018  4. klassid Auras
16. oktoober 2018  9. klassile tund teemal, kuidas arendada õpioskusi ja valmistuda põhikooli lõpetamiseks (Rajaleidja)
16. oktoober 2018  6. klassi Taevaskoja õppekäik
15. oktoober 2018  Mürakarude rühm Vanemuise teatris etendusel "Põrsas Desmond ja sookolli lõks"
15. oktoober 2018  5.-6. klass Ettevõtluskülas ja Spark Makerlab-is
12. oktoober 2018  2. klassid Karilatsi koolitunnis
10. oktoober 2018  1. klassid RMK õppekäigul "Puud meie ümber"
9. oktoober 2018  Lastevanemate üldkoosolek
8. oktoober 2018  9. klass Vapramäel õppeprogrammil "Inimese füsioloogia"
8. oktoober 2018  5.-6. klass Ettevõtluskülas ja Spark Makerlab-is
5. oktoober 2018  1. klassid teatris etendusel "Sööbik ja Pisik"
5. oktoober 2018  Õpetajate päev
4. oktoober 2018  7. ja 8. klassil toimub projekti "Lahe Geograafiatund" raames GPS tund
3. oktoober 2018  Marakrattide rühm Võrtsjärve õppekeskuses õppekäigul "AKVA:RIUM"
1. oktoober 2018  1. klassid Tartu Loodusmajas õppeprogrammil "Lemmikloomad"
28. september 2018  Õunajooks
28. september 2018  Lasteaia loodusmatk
27. september 2018  Jalgpallivõistlused väliskülalistega
27. september 2018  Lasteaia spordipäev staadionil
26. september 2018  Stiilipäev lasteaias
26. september 2018  JJ-Streedi tantsutunnid
25. september 2018  Lasteaia matk koos vanematega Vooremäel
24. september 2018  Hommikuvõimlemine lasteaias
24. september 2018  Lasteaias Tallinna Lepatriinu Lasteteater "Terves kehas terve vaim!"
24. september 2018  Orienteerumine
21. september 2018  Sügise sünnipäeva tähistamine lasteaias
20. september 2018  Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksu meistrivõistlused
20. september 2018  Põngerjate rühma lastevanemate koosolek
19. september 2018  3. klassid Meenikunno rabas
18. september 2018  7. klass Meenikunno rabas
17. september 2018  Rüblikute rühma lastevanemate koosolek
13. september 2018  Tartumaa koolide kergejõustiku karikavõistlused
8. september 2018  8. klass Sarapiku talus
1. september 2018  1. septembri avaaktus
15. juuni 2018  Põhikooli lõpuaktus
13. juuni 2018  Valikeksam
12. juuni 2018  Õppeaasta lõpuaktus
11. juuni 2018  Playback
8. juuni 2018  Matemaatika eksam
7. juuni 2018  Õuesõppepäevad Elvas
5. juuni 2018  3. klassi ekskursioon
1. juuni 2018  4. klass ekskursioonil "Viikingiretk Jõmmul"
1. juuni 2018  5.-8. klassi ekskursioon Rakverre
1. juuni 2018  Eesti keele eksam
31. mai 2018  Vooremäe mängud
31. mai 2018  Põngerjate lõpupidu
31. mai 2018  1. ja 2. klassid ekskursioonil Rakveres
30. mai 2018  1. klassid õpprkäigul
30. mai 2018  2. klassid õppekäigul
29. mai 2018  Tartu Võimlemispidu 2018 „Käänulised teed“
27. mai 2018  9. klassi lõpuekskursioon
25. mai 2018  Tutipäev
24. mai 2018  Koolinoorte kergejõustiku MV
21. mai 2018  1. klassid õppekäigul
18. mai 2018  Vigurivänt 2018
17. mai 2018  Tantsupidu
16. mai 2018  Terviseedenduslik projekt
15. mai 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
11. mai 2018  4. klassi klassiõhtu
10. mai 2018  Tartumaa lasteaedade spordipäev
10. mai 2018  Liikumispäev
10. mai 2018  Teatejooks
10. mai 2018  Pildistamine koolis
9. mai 2018  3. klassi võistlusmäng
9. mai 2018  4. klass õppekäigul
9. mai 2018  Pildistamine lasteaias
8. mai 2018  1. klassid teatris
8. mai 2018  2. klassid õppekäigul
8. mai 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
8. mai 2018  3. klass teatris
7. mai 2018  5. klass õppekäigul
2. mai 2018  Loovtööde kaitsmine
2. mai 2018  Mürakarude rühm Elistvere loomapargis
28. aprill 2018  Noored Koodi IT laager
21. aprill 2018  Vaheaeg
20. aprill 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
19. aprill 2018  Koolinoorte murdmaajooksu MV
19. aprill 2018  2. klasside klassiõhtu
18. aprill 2018  Maakonna koolide ingliskeelne võistlus "England"
18. aprill 2018  2. klassid õppekäigul
16. aprill 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
13. aprill 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
13. aprill 2018  3. klass õppekäigul
12. aprill 2018  Kostümeeritud teatejooks
10. aprill 2018  4. klass kinos
9. aprill 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
6. aprill 2018  Õigekirjaolümpiaad
6. aprill 2018  Kooli tuleb Mika Keränen
6. aprill 2018  Koolinoorte saalihoki MV
5. aprill 2018  Sillaotsa Kooli jalgpalli cup
29. märts 2018  Ajaloohommik
28. märts 2018  Teatrietendus Mürakarude rühmas
28. märts 2018  8.-9. klassi Tartu Vangla külastus
27. märts 2018  Hea Tuju teatri nukulastelavastus
27. märts 2018  Marakrattide rühm teatris
26. märts 2018  Teatrietendus Põngerjate rühmas
23. märts 2018  Tartumaa 5. klasside ingliskeelne võistlus
23. märts 2018  6. klass teatris
22. märts 2018  Sisekergejõustiku võistlused
21. märts 2018  Teatrietendus Rüblikute rühmas
21. märts 2018  4. klass õppekäigul
20. märts 2018  Kooli tuleb Eest Korvpalliliit
14. märts 2018  Emakeelepäev
14. märts 2018  2. klassid teatris
13. märts 2018  3. klass teatris
9. märts 2018  Ettevõtlusprojekt
8. märts 2018  Spelling Bee võistlus
8. märts 2018  Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus
7. märts 2018  4. klassi klassiüritus
5. märts 2018  Põngerjate ja Marakrattide rühma suusatund
23. veebruar 2018  2. trimestri lõpp
23. veebruar 2018  Mürakarude rühm teatrisse
22. veebruar 2018  9. klassi sisseastumisvestluse simulatsioonid
21. veebruar 2018  Rahvastepalli võistlus
20. veebruar 2018  Põngerjate ja Marakrattide rühma suusatund
15. veebruar 2018  9. klassi sisseastumisvestluste loeng
14. veebruar 2018  Sõbrapäev
13. veebruar 2018  Lasteaia vastlapäev
13. veebruar 2018  Põngerjad lähevad külla
13. veebruar 2018  Kooli vastlapäev
9. veebruar 2018  Nelja kooli meisterdamisvõistlus
8. veebruar 2018  Inglise keele olümpiaad
8. veebruar 2018  6. kl klassiõhtu
8. veebruar 2018  7. kl klassiüritus
7. veebruar 2018  8. ja 9. klass teatris
7. veebruar 2018  Lasteaias õppeprogramm
6. veebruar 2018  2. klassid õppekäigul
6. veebruar 2018  Lasteteater Miku-Manni
27. jaanuar 2018  Keemiaolümpiaad
25. jaanuar 2018  5. kl klassiüritus
24. jaanuar 2018  1. ja 2. klassid teatris
24. jaanuar 2018  Tartu maakonna 6. klasside suuline inglise keele olümpiaad
23. jaanuar 2018  OÜ BioMari külastus
18. jaanuar 2018  Tarkade ja osavate võistlusmäng
18. jaanuar 2018  Maakondlik etluskonkurss
23. detsember 2017  Jõuluvaheaeg
21. detsember 2017  Sillaotsa Kooli jõulupidu
18. detsember 2017  Jõulunädal
14. detsember 2017  Rüblikute rühma jõulupidu
13. detsember 2017  Marakrattide rühma jõulupidu
13. detsember 2017  2. klassid teatris
13. detsember 2017  Mürakarude rühma jõulupidu
12. detsember 2017  Pesamunade rühma jõulupidu
12. detsember 2017  1. klassid Ülenurmes jõulumaal
12. detsember 2017  9. klass Laulupeomuuseumis
11. detsember 2017  6.-9. klass Andre Farmis
7. detsember 2017  Kalaprogramm 7. klassile
7. detsember 2017  Lasteteater Rõõmulill
6. detsember 2017  Mürakarude rühm Ihastes jõulumaal
5. detsember 2017  Marakrattide rühm teatris
5. detsember 2017  8. ja 9. klass kinos
1. detsember 2017  Klaasimeistrid lasteaias
30. november 2017  1.-4. klassi õpilaste luuletuste esitamise konkurss
29. november 2017  1. klassid kinos
28. november 2017  2. klassid teatris
28. november 2017  4. klass teatris
24. november 2017  1. trimestri lõpp
22. november 2017  Sõnasõja võistlusmäng
16. november 2017  6. ja 7. klass ERMis
15. november 2017  IT Challenge 2017
10. november 2017  Individuaalne nõustamine 9. klassile
9. november 2017  Põngerjate rühm Tartumaa lasteaedade spordipäeval
7. november 2017  Rahvastepalli võistlus
3. november 2017  Lasteteater Miku-Manni etendusega "Lamba samba"
1. november 2017  Rajaleidja õppimisvõimaluste tutvustus 8.-9. klassile
1. november 2017  8. ja 9. klass teatris
21. oktoober 2017  Sügisvaheaeg
20. oktoober 2017  4. klassi klassiõhtu
17. oktoober 2017  2. klassid teatris
17. oktoober 2017  Lastevanemate üldkoosolek
17. oktoober 2017  6. klass õppekäigul
16. oktoober 2017  6.-9. klass Ettevõtluskülas ja SPARK makerlab-is
16. oktoober 2017  Mobiilne planetaarium
12. oktoober 2017  Tähetargapäev
12. oktoober 2017  Tööelu tutvustavad töötoad 8.-9.klassile
11. oktoober 2017  Marakrattide rühm Tartu Ülikooli loodusmuuseumis
11. oktoober 2017  Põngerjate rühmas “Tulest targem” programm
10. oktoober 2017  Ettelugemisvõistlus "Kõik on kõige targamad"
9. oktoober 2017  1. klassid õppekäigul
9. oktoober 2017  6.-9. klass Ettevõtluskülas ja SPARK makerlab-is
9. oktoober 2017  5. klass Aura Keskuses
6. oktoober 2017  Kooli juurdeehituse avamine!
5. oktoober 2017  Õpetajate päev
4. oktoober 2017  1. klassid teatris
4. oktoober 2017  2. klassid õppekäigul
4. oktoober 2017  Pesamunade rühma lastevanemate koosolek
4. oktoober 2017  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused
4. oktoober 2017  Lasteteater Rõõmulill etendusega
3. oktoober 2017  3. klass õppekäigul
28. september 2017  Mürakarude rühma lastevanemate koosolek
28. september 2017  6. klass kinos
27. september 2017  2. klassid õppekäigul
26. september 2017  Marakrattide rühma lastevanemate koosolek
25. september 2017  Spordinädal
22. september 2017  7. klass õppekäigul
20. september 2017  3. klass õppekäigul
20. september 2017  Rüblikute rühma lastevanemate koosolek
19. september 2017  8. ja 9. klass õppekäigul
13. september 2017  Põngerjad Maanteemuuseumis
8. september 2017  4. klass õppekäigul
1. september 2017  Õppeaasta avaaktus

Otsing

Kalender

<<november 2018>>
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Pildid

Sillaotsa kool Comenius projekt Külaline Jaapanist pidu Tutipidu