Kalender

15. juuni 2019  Põhikooli lõpuaktus
11. juuni 2019  Õppeaasta lõpuaktus
10. juuni 2019  2. klassid ekskursioonil Viljandis
7. juuni 2019  Õuesõppepäevad Elvas
6. juuni 2019  Õuesõppepäevad Elvas
5. juuni 2019  3. klass õppekäigul
30. mai 2019  Koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus
29. mai 2019  3. klass Tartu Päästekomandos programmil „Päästjatel külas“
24. mai 2019  Tutipäeva aktus 9. klass
20. mai 2019  2. klassid Vitipalus õppeprogrammil "Tunne vee-elustikku"
16. mai 2019  Kevadkontsert
9. mai 2019  Lasteaia sünnipäeva pidu Priiuse seltsimajas
3. mai 2019  Pildistamine koolis
30. aprill 2019  5. ja 6. klassi ettevõtluskoolitus
18. aprill 2019  Murdmaajooksu meistrivõistlused Elvas
18. aprill 2019  4. A klass Metsavenna talus
18. aprill 2019  Toidu energia teemaline õppeprogramm 6. ja 7. klassile
17. aprill 2019  5. klass õppekäigul "Ilmaõppe programm"
17. aprill 2019  Pildistamine lasteaias
17. aprill 2019  Marakrattide rühm Võnnu kultuurimajas "Tantsupeake" ülevaatusel
16. aprill 2019  5. ja 6. klassi ettevõtluskoolitus
15. aprill 2019  9. klass õppekäigul Kunstimuuseumis
12. aprill 2019  3.klass Vanemuises etendusel "Karlsson katuselt"
11. aprill 2019  2. klassid etendusel "Nähtamatu poiss"
11. aprill 2019  Kostümeeritud teatejooks
10. aprill 2019  Inimeseõpetuse olümpiaad
10. aprill 2019  1. klassid etendusel "Ernesto küülikud"
9. aprill 2019  Laulupeo ühisproov
9. aprill 2019  Marakrattide rühm Ahhaa keskuses
9. aprill 2019  6. klassi klassiõhtu
9. aprill 2019  3. klass Ahhaa keskuses õppepäeval
3. aprill 2019  Saalihoki meistrivõistlused Lähtel
3. aprill 2019  Mürakarude rühm Ahhaa keskuses planetaariumietendusel "Lendame kosmosesse"
29. märts 2019  Õigekirjaolümpiaad
28. märts 2019  Jalgpallivõistlus Sillaotsa spordihoones
27. märts 2019  2. klassid Ahhaa keskuses õppepäeval "Meeled selgeks"
27. märts 2019  5. klassi inglise keele võistlus
26. märts 2019  Koolinoorte sisekergejõustikuvõistlused Tartus
21. märts 2019  Matemaatikavõistlus KÄNGURU
20. märts 2019  Rüblikud Mänguasjamuuseumis
14. märts 2019  8. klass õppeprogrammil "Igavesti vihmane suvi ehk kes jääb ellu vihmametsas"
11. märts 2019  9. klassi karjäärinõustamine
8. märts 2019  4.-6. klassi matemaatikaolümpiaad Nõo Põhikoolis
7. märts 2019  Dumle rahvastepall piirkondlik turniir
7. märts 2019  Inglise keele võistlus „Spelling Bee“ Ülenurmes
6. märts 2019  6. klass KEAT koolitus
6. märts 2019  1. klassid loodusprogrammis "Ütle sina, missugune on talv!"
5. märts 2019  Lasteaia vastlapäev
4. märts 2019  5. ja 6. klassi ettevõtluskoolituse III kohtumine
22. veebruar 2019  II trimestri lõpetamine, EV aastapäeva aktus
21. veebruar 2019  1.-3. klass rahvastepallivõistlusel
20. veebruar 2019  8. klassi ekskursioonil "Tartu olulisemad vaatamisväärsused" ja õuesõppemängul
20. veebruar 2019  3. klass õppekäigul "Räätsadega rappa"
20. veebruar 2019  Lasteaia EV aastapäeva kontsert lasteaia saalis
20. veebruar 2019  2. klassid etendusel "Naksitrallid"
19. veebruar 2019  1. klassid etendusel "Naksitrallid"
18. veebruar 2019  Viktoriin 1.-3. klassi õpilastele
13. veebruar 2019  5. klassi sõbrapäeva üritus Aura veekeskuses
13. veebruar 2019  8. klassi klassiõhtu
13. veebruar 2019  Inglise keele olümpiaad
13. veebruar 2019  Rahvalik laulu-tantsu-mängutund 1.-3. klassile
12. veebruar 2019  Lasteaias teater Rõõmulill etendusega "Nõiatüdruk Mirell peab Eesti sünnipäeva"
12. veebruar 2019  Geograafiaolümpiaad
12. veebruar 2019  Ettevõtluskoolitus 5.-6. klassile
8. veebruar 2019  Mürakarude rühm Tartu Päästekomandos
7. veebruar 2019  Mürakarude rühm Sadamateatri etendusel "Naksitrallid"
6. veebruar 2019  Ettevõtluskoolitus 5.-6. klassile
5. veebruar 2019  6. klass räätsamatkal
5. veebruar 2019  8. klass TÜ botaanikaaias õppekäigul "Igavesti vihmane suvi ehk kes jääb ellu vihmametsas"
2. veebruar 2019  Bioloogiaolümpiaad
31. jaanuar 2019  Kolme Põrsakese teadusetendus
29. jaanuar 2019  3. klassid Teatri Kodu etendusel "Klaabu"
29. jaanuar 2019  "Retelling Contest" Rõngu Keskkoolis
28. jaanuar 2019  Marakratid ja Mürakarud Limpa Suusakoolis
26. jaanuar 2019  Keemia olümpiaad
21. jaanuar 2019  Marakratid ja Mürakarud Limpa Suusakoolis
18. jaanuar 2019  4. A klass TÜ loodusmuuseumis õppekäigul "Elu areng maal"
17. jaanuar 2019  4. K klass TÜ loodusmuuseumis õppekäigul
17. jaanuar 2019  8.-9. klass Reolas Reola lahingu 100. aastapäeval
14. jaanuar 2019  Marakratid ja Mürakarud Limpa Suusakoolis
14. jaanuar 2019  8.-9. klass Tartu raudteejaamas Vabadussõja soomusrongi külastamas
11. jaanuar 2019  Marakrattide rühm Tartu Loodusmajas õppeprogrammil "Metsloomad"
9. jaanuar 2019  Marakrattide rühm Peipsi ääres jääkuhilaid vaatamas
21. detsember 2018  Mürakarude rühma jõulupidu
21. detsember 2018  Põngerjate rühma jõulupidu
19. detsember 2018  4. klassid uisutamas
19. detsember 2018  Rüblikute rühma jõulupidu
18. detsember 2018  Lasteaias teater Rõõmulill etendusega "Nõiatüdruk Mirell teeb jõuluettevalmistusi"
14. detsember 2018  3. klass kinos
14. detsember 2018  Mürakarude ja Rüblikute rühm kinos "Muumid ja talvine imedemaa"
13. detsember 2018  7. klass uisutamas
13. detsember 2018  Marakrattide rühma jõulupidu
12. detsember 2018  Marakrattide rühm etendusel "Pettsoni ja Finduse jõulud"
12. detsember 2018  1. klassid etendusel "Piip ja Tuut piparköögis"
11. detsember 2018  6. klassi klassiõhtu
11. detsember 2018  Rüblikute rühm etendusel "Pettsoni ja Finduse jõulud"
9. detsember 2018  5. klass Estonia teatris muusikalil "Buratino"
7. detsember 2018  Mürakarude rühm Ülenurme Põllumajandusmuuseumis
7. detsember 2018  Rüblikute rühm Ülenurme Põllumajandusmuuseumi Jõulumaal
5. detsember 2018  Mürakarude rühm Jaani Kirikus ja Raekojas
5. detsember 2018  7. klass Tartu Koduta Loomade Varjupaigas
4. detsember 2018  3. klassid Vanemuises etendusel "Kaunitar ja koletis"
29. november 2018  Marakrattide rühm Tartu Laulupeomuuseumi etendusel "Pettsoni ja Finduse jõulud"
28. november 2018  Marakrattide rühm Tartu Koduta Loomade Varjupaigas
23. november 2018  I trimestri lõpetamine
23. november 2018  Kuueelarve koostamise mäng 8.-9. klassile
20. november 2018  Lasteaias "Keskkonnake"
15. november 2018  Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"
9. november 2018  Marakrati rühm Eesti Põllumajandusmuuseumi programmil "Mardipäev"
8. november 2018  Isadepäev Sillaotsa Koolis
8. november 2018  Tartu maakonna lasteaedade spordipäev TÜ kergejõustikuhallis
6. november 2018  3. klassid Teatri Kodu etendusel "Viks ja Koba"
2. november 2018  Marakrattide rühm Peetri kirikus
31. oktoober 2018  5. klassi klassiõhtu "Halloween"
31. oktoober 2018  7. klass Vapramäel õppeprogrammil "Inimese füsioloogia"
31. oktoober 2018  3. klasside klassiõhtu
31. oktoober 2018  Põngerjate rühm õppekäigul Tuigol
31. oktoober 2018  Lasteaias etendus "Kaisuloomahaigla"
30. oktoober 2018  4. klasside Tõravere Observatooriumi külastus
29. oktoober 2018  Marakrati rühm Vanemuise teatris etendusel "Põrsas Desmond ja sookolli lõks"
29. oktoober 2018  7. klassi klassiõhtu
19. oktoober 2018  Tarkvara- ja tootearendusettevõtte Mooncascade töötajate külalistund
17. oktoober 2018  4. klassid Auras
16. oktoober 2018  6. klassi Taevaskoja õppekäik
16. oktoober 2018  9. klassile tund teemal, kuidas arendada õpioskusi ja valmistuda põhikooli lõpetamiseks (Rajaleidja)
15. oktoober 2018  Mürakarude rühm Vanemuise teatris etendusel "Põrsas Desmond ja sookolli lõks"
15. oktoober 2018  5.-6. klass Ettevõtluskülas ja Spark Makerlab-is
12. oktoober 2018  2. klassid Karilatsi koolitunnis
10. oktoober 2018  1. klassid RMK õppekäigul "Puud meie ümber"
9. oktoober 2018  Lastevanemate üldkoosolek
8. oktoober 2018  5.-6. klass Ettevõtluskülas ja Spark Makerlab-is
8. oktoober 2018  9. klass Vapramäel õppeprogrammil "Inimese füsioloogia"
5. oktoober 2018  1. klassid teatris etendusel "Sööbik ja Pisik"
5. oktoober 2018  Õpetajate päev
4. oktoober 2018  7. ja 8. klassil toimub projekti "Lahe Geograafiatund" raames GPS tund
3. oktoober 2018  Marakrattide rühm Võrtsjärve õppekeskuses õppekäigul "AKVA:RIUM"
1. oktoober 2018  1. klassid Tartu Loodusmajas õppeprogrammil "Lemmikloomad"
28. september 2018  Õunajooks
28. september 2018  Lasteaia loodusmatk
27. september 2018  Jalgpallivõistlused väliskülalistega
27. september 2018  Lasteaia spordipäev staadionil
26. september 2018  JJ-Streedi tantsutunnid
26. september 2018  Stiilipäev lasteaias
25. september 2018  Lasteaia matk koos vanematega Vooremäel
24. september 2018  Orienteerumine
24. september 2018  Hommikuvõimlemine lasteaias
24. september 2018  Lasteaias Tallinna Lepatriinu Lasteteater "Terves kehas terve vaim!"
21. september 2018  Sügise sünnipäeva tähistamine lasteaias
20. september 2018  Põngerjate rühma lastevanemate koosolek
20. september 2018  Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksu meistrivõistlused
19. september 2018  3. klassid Meenikunno rabas
18. september 2018  7. klass Meenikunno rabas
17. september 2018  Rüblikute rühma lastevanemate koosolek
13. september 2018  Tartumaa koolide kergejõustiku karikavõistlused
8. september 2018  8. klass Sarapiku talus
1. september 2018  1. septembri avaaktus
15. juuni 2018  Põhikooli lõpuaktus
13. juuni 2018  Valikeksam
12. juuni 2018  Õppeaasta lõpuaktus
11. juuni 2018  Playback
8. juuni 2018  Matemaatika eksam
7. juuni 2018  Õuesõppepäevad Elvas
5. juuni 2018  3. klassi ekskursioon
1. juuni 2018  4. klass ekskursioonil "Viikingiretk Jõmmul"
1. juuni 2018  Eesti keele eksam
1. juuni 2018  5.-8. klassi ekskursioon Rakverre
31. mai 2018  1. ja 2. klassid ekskursioonil Rakveres
31. mai 2018  Vooremäe mängud
31. mai 2018  Põngerjate lõpupidu
30. mai 2018  1. klassid õpprkäigul
30. mai 2018  2. klassid õppekäigul
29. mai 2018  Tartu Võimlemispidu 2018 „Käänulised teed“
27. mai 2018  9. klassi lõpuekskursioon
25. mai 2018  Tutipäev
24. mai 2018  Koolinoorte kergejõustiku MV
21. mai 2018  1. klassid õppekäigul
18. mai 2018  Vigurivänt 2018
17. mai 2018  Tantsupidu
16. mai 2018  Terviseedenduslik projekt
15. mai 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
11. mai 2018  4. klassi klassiõhtu
10. mai 2018  Tartumaa lasteaedade spordipäev
10. mai 2018  Teatejooks
10. mai 2018  Pildistamine koolis
10. mai 2018  Liikumispäev
9. mai 2018  Pildistamine lasteaias
9. mai 2018  3. klassi võistlusmäng
9. mai 2018  4. klass õppekäigul
8. mai 2018  2. klassid õppekäigul
8. mai 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
8. mai 2018  1. klassid teatris
8. mai 2018  3. klass teatris
7. mai 2018  5. klass õppekäigul
2. mai 2018  Mürakarude rühm Elistvere loomapargis
2. mai 2018  Loovtööde kaitsmine
28. aprill 2018  Noored Koodi IT laager
21. aprill 2018  Vaheaeg
20. aprill 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
19. aprill 2018  2. klasside klassiõhtu
19. aprill 2018  Koolinoorte murdmaajooksu MV
18. aprill 2018  Maakonna koolide ingliskeelne võistlus "England"
18. aprill 2018  2. klassid õppekäigul
16. aprill 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
13. aprill 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
13. aprill 2018  3. klass õppekäigul
12. aprill 2018  Kostümeeritud teatejooks
10. aprill 2018  4. klass kinos
9. aprill 2018  Youth Europa koolitus 6.-9. klassile
6. aprill 2018  Koolinoorte saalihoki MV
6. aprill 2018  Õigekirjaolümpiaad
6. aprill 2018  Kooli tuleb Mika Keränen
5. aprill 2018  Sillaotsa Kooli jalgpalli cup
29. märts 2018  Ajaloohommik
28. märts 2018  8.-9. klassi Tartu Vangla külastus
28. märts 2018  Teatrietendus Mürakarude rühmas
27. märts 2018  Hea Tuju teatri nukulastelavastus
27. märts 2018  Marakrattide rühm teatris
26. märts 2018  Teatrietendus Põngerjate rühmas
23. märts 2018  6. klass teatris
23. märts 2018  Tartumaa 5. klasside ingliskeelne võistlus
22. märts 2018  Sisekergejõustiku võistlused
21. märts 2018  4. klass õppekäigul
21. märts 2018  Teatrietendus Rüblikute rühmas
20. märts 2018  Kooli tuleb Eest Korvpalliliit
14. märts 2018  2. klassid teatris
14. märts 2018  Emakeelepäev
13. märts 2018  3. klass teatris
9. märts 2018  Ettevõtlusprojekt
8. märts 2018  Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus
8. märts 2018  Spelling Bee võistlus
7. märts 2018  4. klassi klassiüritus
5. märts 2018  Põngerjate ja Marakrattide rühma suusatund
23. veebruar 2018  Mürakarude rühm teatrisse
23. veebruar 2018  2. trimestri lõpp
22. veebruar 2018  9. klassi sisseastumisvestluse simulatsioonid
21. veebruar 2018  Rahvastepalli võistlus
20. veebruar 2018  Põngerjate ja Marakrattide rühma suusatund
15. veebruar 2018  9. klassi sisseastumisvestluste loeng
14. veebruar 2018  Sõbrapäev
13. veebruar 2018  Lasteaia vastlapäev
13. veebruar 2018  Põngerjad lähevad külla
13. veebruar 2018  Kooli vastlapäev
9. veebruar 2018  Nelja kooli meisterdamisvõistlus
8. veebruar 2018  Inglise keele olümpiaad
8. veebruar 2018  7. kl klassiüritus
8. veebruar 2018  6. kl klassiõhtu
7. veebruar 2018  Lasteaias õppeprogramm
7. veebruar 2018  8. ja 9. klass teatris
6. veebruar 2018  2. klassid õppekäigul
6. veebruar 2018  Lasteteater Miku-Manni
27. jaanuar 2018  Keemiaolümpiaad
25. jaanuar 2018  5. kl klassiüritus
24. jaanuar 2018  1. ja 2. klassid teatris
24. jaanuar 2018  Tartu maakonna 6. klasside suuline inglise keele olümpiaad
23. jaanuar 2018  OÜ BioMari külastus
18. jaanuar 2018  Tarkade ja osavate võistlusmäng
18. jaanuar 2018  Maakondlik etluskonkurss
23. detsember 2017  Jõuluvaheaeg
21. detsember 2017  Sillaotsa Kooli jõulupidu
18. detsember 2017  Jõulunädal
14. detsember 2017  Rüblikute rühma jõulupidu
13. detsember 2017  2. klassid teatris
13. detsember 2017  Marakrattide rühma jõulupidu
13. detsember 2017  Mürakarude rühma jõulupidu
12. detsember 2017  Pesamunade rühma jõulupidu
12. detsember 2017  9. klass Laulupeomuuseumis
12. detsember 2017  1. klassid Ülenurmes jõulumaal
11. detsember 2017  6.-9. klass Andre Farmis
7. detsember 2017  Kalaprogramm 7. klassile
7. detsember 2017  Lasteteater Rõõmulill
6. detsember 2017  Mürakarude rühm Ihastes jõulumaal
5. detsember 2017  8. ja 9. klass kinos
5. detsember 2017  Marakrattide rühm teatris
1. detsember 2017  Klaasimeistrid lasteaias
30. november 2017  1.-4. klassi õpilaste luuletuste esitamise konkurss
29. november 2017  1. klassid kinos
28. november 2017  4. klass teatris
28. november 2017  2. klassid teatris
24. november 2017  1. trimestri lõpp
22. november 2017  Sõnasõja võistlusmäng
16. november 2017  6. ja 7. klass ERMis
15. november 2017  IT Challenge 2017
10. november 2017  Individuaalne nõustamine 9. klassile
9. november 2017  Põngerjate rühm Tartumaa lasteaedade spordipäeval
7. november 2017  Rahvastepalli võistlus
3. november 2017  Lasteteater Miku-Manni etendusega "Lamba samba"
1. november 2017  Rajaleidja õppimisvõimaluste tutvustus 8.-9. klassile
1. november 2017  8. ja 9. klass teatris
21. oktoober 2017  Sügisvaheaeg
20. oktoober 2017  4. klassi klassiõhtu
17. oktoober 2017  Lastevanemate üldkoosolek
17. oktoober 2017  2. klassid teatris
17. oktoober 2017  6. klass õppekäigul
16. oktoober 2017  6.-9. klass Ettevõtluskülas ja SPARK makerlab-is
16. oktoober 2017  Mobiilne planetaarium
12. oktoober 2017  Tööelu tutvustavad töötoad 8.-9.klassile
12. oktoober 2017  Tähetargapäev
11. oktoober 2017  Põngerjate rühmas “Tulest targem” programm
11. oktoober 2017  Marakrattide rühm Tartu Ülikooli loodusmuuseumis
10. oktoober 2017  Ettelugemisvõistlus "Kõik on kõige targamad"
9. oktoober 2017  5. klass Aura Keskuses
9. oktoober 2017  6.-9. klass Ettevõtluskülas ja SPARK makerlab-is
9. oktoober 2017  1. klassid õppekäigul
6. oktoober 2017  Kooli juurdeehituse avamine!
5. oktoober 2017  Õpetajate päev
4. oktoober 2017  1. klassid teatris
4. oktoober 2017  2. klassid õppekäigul
4. oktoober 2017  Pesamunade rühma lastevanemate koosolek
4. oktoober 2017  Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused
4. oktoober 2017  Lasteteater Rõõmulill etendusega
3. oktoober 2017  3. klass õppekäigul
28. september 2017  6. klass kinos
28. september 2017  Mürakarude rühma lastevanemate koosolek
27. september 2017  2. klassid õppekäigul
26. september 2017  Marakrattide rühma lastevanemate koosolek
25. september 2017  Spordinädal
22. september 2017  7. klass õppekäigul
20. september 2017  Rüblikute rühma lastevanemate koosolek
20. september 2017  3. klass õppekäigul
19. september 2017  8. ja 9. klass õppekäigul
13. september 2017  Põngerjad Maanteemuuseumis
8. september 2017  4. klass õppekäigul
1. september 2017  Õppeaasta avaaktus

Otsing

Kalender

<<aprill 2019>>
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Pildid

Sillaotsa kool Comenius projekt Külaline Jaapanist pidu Tutipidu