Töötajad

Töötajad

 

nimi
amet
e-mail
Karin Kütt
direktor
ühiskonnaõpetus 9. klass
Airi Saarmäe

õppejuht
 

airi.saarmae@sillaotsa.edu.ee
Maarja-Liisa Linnasmägi
sekretär-juhiabi
 
Anne Grigorjeva
eesti keel 4. klass, 6. – 9. klass
kirjandus 6. – 9. klass
klassijuhataja - 4. klass
Maiga Hallap
vene keel 6. – 9. klass
informaatika 4. – 6. klass
haridustehnoloog
Diana Jürgens
matemaatika 6. – 9. klass
 
Anni Tõnismäe
ajalugu 5. – 9. klass
ühiskonnaõpetus 6. ja 9. klass
Taivo Kirm
töö- ja tehnoloogiaõpetus 3. – 9. klass
ringijuht
majandusjuhataja
Chris Serglov
huvijuht
 
Kaire Kurvits

klassiõpetaja 3. K klass
kirjandus 5. klass

kaire.kurvits@sillaotsa.edu.ee
Kaie Käär
klassiõpetaja 2. K klass
 
Monika Laisaar
matemaatika 4. klass
loodusõpetus 6. - 7. klass
bioloogia 7. – 9. klass
geograafia 7. - 8. klass
keemia 8. – 9. klass
füüsika 8. – 9. klass
klassijuhataja – 7. klass

Elen Sokk
 

loodusõpetus 4. - 5. klass
inimeseõpetus 5. - 7. klass
geograafia 9. klass

elen.sokk@sillaotsa.edu.ee
Ruth Pari
klassiõpetaja 2. R klass
eesti keel 5. K klass
Risko Nuuma
kehaline kasvatus 1. – 9. klass
ringijuht
Anna Repnau

kunstiõpetus 4. – 9. klass
käsitöö 4. – 9. klass
ringijuht
klassijuhataja - 5. A klass

anna.repnau@sillaotsa.edu.ee
Nata-Ly Suuroja
klassiõpetaja 3. K klass
 eesti keel 5. A klass
Egle Takk
muusikaõpetus 1. – 9. klass
ringijuht
Kaja Tamm
kehaline kasvatus 1. – 9. klass
klassijuhataja - 5. K klass
ringijuht
Kaili Tomson
inglise keel 3. – 9. klass
klassijuhataja – 8. klass
Annika Tõnurist
klassiõpetaja 1. klass
matemaatika 5. klass
Karin Vomm

eripedagoog
 

karin.vomm@sillaotsa.edu.ee
 Siret Soe
inglise keel 3. - 7. klass 
 
siret.soe@sillaotsa.edu.ee
Jane Merits sotsiaalpedagoog
 
jane.merits@sillaotsa.edu.ee
Ljudmilla Roosimäe
kokk
Nadezda Täpsi
abitööline
 
Olga Jurova
abitööline
 
Rete Järvemäe
abitööline
 
  abitööline  
Feliks Paumets
majahoidja/remonditööline
 

Otsing

Kalender

<<oktoober 2019>>
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Pildid

Sillaotsa kool Comenius projekt Külaline Jaapanist pidu Tutipidu