Kalenderplaan

Tähtaeg KOOL - Tegevus Vastutaja
SEPTEMBER LIIKUMISKUU  
01.09 Õppeaasta avaaktus  
07.09 1. klassile tuleb Politsei külla A. Tõnurist, M. Liias
16.09 4. klass õppekäigul Tõravere Observatooriumis  M. Laisaar
20.09 2. klass Saadjärve Looduskooli õppeprogrammil "Järv elukeskkonnana" M.-L. Linnasmägi, K. Käär
21.09 3. klass matkal Valgesoo õpperajal  N.-L. Suuroja
22.09 4. klass Tartu Loodusmaja õppeprogrammil "Metsapäev" M.-L. Linnasmägi, M. Laisaar
28.09 5. klass EMÜ Võrtsjärve õppekeskuse õppeprogrammil "Kalade programm 2. kooliaste" M.-L. Linnasmägi, E. Potsepp
29.09 5. klassi klassiõhtu K. Tomson
OKTOOBER SÜNNIPÄEVAKUU  
05.10 Õpetajate päev 9. klass
06.10 Jalgpallivõistlus Kool vs Vald  
1. klassid Vanemuises etendusel "Lotte Unenäomaailmas" A. Tõnurist, M. Liias
12.10 1. ja 2. klassid Pokumaal õppeprogrammil "Õuesõppemängud talumaastikul" M.-L. Linnasmägi, A. Tõnurist, M. Liias, K. Käär
14.10 3. klass matkal Elistveres N.-L. Suuroja
22.10 - 30.10 SÜGISVAHEAEG  
NOVEMBER KULTUURIKUU  
09.11 4. klass õppeprogrammil "Taimede ja loomade talvenipid" Tartu Loodusmajas M.-L. Linnasmägi, M. Laisaar
10.11 2. klass Teatri Kodus etendusel "Pettson ja Findus" ning Mänguasjamuuseumi õpitoas "Karu Nässu otsimismäng" K. Käär
6. - 9. klass Tallinnas Energia Avastuskeskuses "Nähtuste füüsika" õpitoas M.-L. Linnasmägi, M. Laisaar
16.11 Kooli tuleb kalaprogramm 7. klassi õpilastele M. Laisaar
17.11 Kolm 5. klassi õpilast Tallinnas üritusel "Lahe Koolipäev" K. Kont
23.11 8.-9. klass Lennuakadeemias A. Grigorjeva
25.11 I trimestri lõpetamine  
30.11 9. klass Vanemuises etendusel A. Grigorjeva
DETSEMBER JÕULUKUU  
01.12 1. klassid Vanemuises etendusel "Nukitsamees" A. Tõnurist, M. Liias
06.12 Lastevanemate üldkoosolek 18.00 K. Kütt
05.12 2. klass Ülenurme Põllumajandusmuuseumi Jõulumaal K. Käär
14.12 3. klass Palamuse jõulumaal N.-L. Suuroja
21.12 2. klassi klassihommik K. Käär
23.12.2016 - 08.01.2017 JÕULUVAHEAEG  
JAANUAR KARJÄÄRIKUU  
13.01 9. klassile Rajaleidja karjääriloeng A. Grigorjeva
17.01 Loodusainete katseline e-tasemetöö 4. klassile M. Laisaar
9. klassile individuaalne karjäärinõustamine A. Grigorjeva
18.01 1. klassid RMK õppeprogrammil "Ütle sina, missugune on talv" A. Tõnurist, M. Liias
25.01 Loovtööde vahekaitsmine  
VEEBRUAR KODANIKUKUU  
01.02 5. ja 6. klass RMK õppeprogrammil "Ütle sina, missugune on talv" E. Potsepp
9. klassi töövarjupäev M.-L. Nummert
06.02 1. klassid Vanemuises etendusel "Rapuntsel" A. Tõnurist, M. Liias
08.02 8. klasside inglise keele kirjalik olümpiaad K. Tomson
13.02 6. ja 7. klass RMK õppeprogrammil "Jahimehega metsas" Elen Potsepp, M.-L. Linnasmägi
15.02 5.-7. klassi inimeseõpetuse olümpiaad E. Potsepp
21.02 2. klass RMK õppeprogrammil "Ütle sina, missugune on talv" K. Käär
22.02 6.-7. klass pääste ja demineerimise koolitusel (KEAT) E. Potsepp
23.02 Vabariigi aastapäeva aktus K. Kont, M.-L. Nummert
28.02 Räpina Aianduskooli tutvustus 7.-9. klassile A. Grigorjeva
MÄRTS TERVISEKUU  
01.03 Pildistamine K. Kont
Walesi-teemaline võistlus Elva Gümnaasiumis K. Tomson
02.03 7.-9. klass Tallinnas ekskursioonil (Kumu, Tallinna Tehnikakõrgkool) M. Hallap
03.03 II trimestri lõpetamine  
06.03 Tagasi Kooli projekti raames tuleb külalisõpetajaks AS Enics Eesti tootmisüksuse juht Severin Israel A. Grigorjeva
08.03 6.-7. klass esmaabi koolitus (KEAT programm) E. Potsepp
Spelling Bee võistlus Ülenurme Gümnaasiumis K. Tomson
09.03 3. klass Ahhaa Keskuses õppepäeval "Elekter" N.-L. Suuroja, M.-L. Linnasmägi
14.03 1. klassid Teatri Kodus etendusel "Väike Prints" A. Tõnurist, M. Liias
15.03 7.-9. klass ettevõtte külastus - Swedbank A. Grigorjeva
17.03 6.-7. klass loengus "Meelemürgid" (KEAT programm) E. Potsepp
18.03 - 26.03 KEVADVAHEAEG  
21.03 2. klass Teatri Kodus etendusel "Sööbik ja Pisik" K. Käär
29.03 4. ja 8. klass Botaanikaaias õppeprogrammil "Vihmamets" M. Laisaar
APRILL NALJAKUU  
05.04 3. klass Vanemuises etendusel "Lapsepõlvebänd" N.-L. Suuroja
3. klasside võistlustmäng K. Käär
6.-7. klassi orienteerumiskoolitus E. Potsepp
06.04 Maakondlik 7. klasside vene keele olümpiaad M. Hallap
11.04 Inglise keele viktoriin (5. klass) K. Tomson
12.04 5. ja 6. klass teatris Must Kast K. Tomson, E. Potsepp
2. klasside võistlusmäng "Targad ja osavad" K. Käär
1. klassid Ahha Keskuses õppeprogrammil "Prügist jäätmeks" M.-L. Linnasmägi, A. Tõnurist, M. Liias
13.04 Teatejooks K. Tamm
18.04 2. klass õppeprogrammil "Tean tulest" K. Käär
19.04 5. klass õppeprogrammil "Vellavere ilmaprogramm" M.-L. Linnasmägi, E. Potsepp
24.04 8. ja 9. klass Tartu Loodusmajas õppeprogrammil "Teod ja karbid looduses ning inimese elus" M.-L. Linnasmägi, M. Laisaar
26.04 Inimeseõpetuse olümpiaadi lõppvoor Tallinnas E. Potsepp
27.04 Loovtööde kaitsmine K. Kütt
1. klassid Lõuna Päästekeskuse veeohutuse tunnis A. Tõnurist, M. Liias
MAI ÕUESÕPPEKUU  
10.05 3. klassi riiklik tasemetöö eesti keeles N.-L. Suuroja
11.05 Heategevuslik jooks K. Tamm
16.05 3. klassi riiklik tasemetöö matemaatikas N.-L. Suuroja
18.05 3. klass õppekäigul "Orienteerumine maastikul" M.-L. Linnasmägi, N.-L. Suuoja
19.05 Vooremäe mängud  
23.05 3. klass Lõuna-Eestis ekskursioonil N.-L. Suuroja
25.05 Tutipidu  
JUUNI    
1.06 Eesti keele eksam A. Grigorjeva
02.06 Õppeaasta lõpuaktus  K. Kütt
05.-06.06 Õuesõppe päevad Elvas  
07.06 Matemaatika eksam D. Jürgens
13.06 Valikeksam  
16.06 Põhikooli lõpuaktus K. Kütt
07.06 - 31.08 SUVEVAHEAEG  

Otsing

Pildid

Sillaotsa kool Comenius projekt Külaline Jaapanist pidu Tutipidu