Eelkool Sillaotsal alustab taas! 18. september maikenmardisalu

Eelkool on mõeldud 6- ja 7-aastastele lastele, kes soovivad kooliks valmistuda, pakkudes seejuures suurepärast võimalust õppida tundma tulevast klassiõpetajat ja klassikaaslasi.

Tunnid toimuvad oktoobrist maini.

Eelkool on lastele tasuta ning registreerimine toimub läbi Kastre Arno keskkonna.
Registreerida on võimalik kuni septembri lõpuni.

Täpsema info toimumisaegade ning vajalike õppevahendite osas saadab lapsevanematele eelkooli õpetaja septembri lõpuks.

Kohtumiseni Sillaotsal!

Tunnid toimuvad oktoobrist maini.

Registreerida on võimalik kuni septembri lõpuni.

Kohtumiseni Sillaotsal!