Sillaotsa Kool tänab kõiki toetajaid! 27. veebruar

Suur tänu kõikidele hääletajatele, kelle abil saab koolimaja siseõu nüüd hoopis uue ilme!

Kaasava eelarve abil paigaldame betoonist lauatennise- ja malelauad, korvpallikonstruktsiooni, võrkronila ja karusselli. Ikka selleks, et rikastada laste liikumisvõimalusi ja täita liikuma kutsuva kooli seatud eesmärke, milleks on aktiivsed vahetunnid, nutikalt sisustatud vaba aja veetmine ja õuesõppe võimaluste avardamine.
Oleme alustanud koostöös Kastre vallavalitsusega projekti elluviimist ja soovime kevadeks siseõue korda saada.

Aitäh veel kord!
Chris Serglov