Kool

Filtreeri

Kõik Õpetajad

Ametikoht
 

Anne Berg

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
anne.berg@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund (7.-9.klass)

Maiga Hallap

Haridustehnoloog
Informaatika
Klassijuhataja
Vene keel
maiga.hallap@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund (7.-9.klass)
K 7.tund (4.-6.klass ja 8.klass)
R 7.tund (6.-8.klass)

Diana Jürgens

Klassijuhataja
Matemaatika
diana.jurgens@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 7. tund 7D, 8H, 8M, 9.klass

Taivo Kirm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
taivo.kirm@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kaire Kurvits

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
Kunstiõpetus, käsitöö
Matemaatika
kaire.kurvits@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Monika Laisaar

Bioloogia
Füüsika
Geograafia
Keemia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
monika.laisaar@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund (7.-9.klass)

Ruth Pari

Eesti keel
Klassiõpetaja
Kunstiõpetus, käsitöö
ruth.pari@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel (5.T klass)

Hanna-Mary Kägra

Inglise keel
hanna-mary.kagra@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund 4.-8.klass

Nata-Ly Suuroja

Klassiõpetaja
Loodusõpetus
Matemaatika
nata-ly.suuroja@sillaotsa.edu.ee


Egle Takk

Muusika
egle.takk@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund

Kaili Tomson

Inglise keel
Klassijuhataja
kaili.tomson@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund (3.klass, 5K, 5T ja 9. klass
N 7.tund (6.klass)

Kadri Kalda

Ajalugu
Geograafia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
kadri.kalda@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 7. tund (5.-9.klass)

Annika Tõnurist

Klassiõpetaja
Matemaatika
annika.tonurist@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6.tund (5.K klass)
R 7.tund (5.K klass)

Kaie Käär

Eesti keel
Klassiõpetaja
Kunstiõpetus, käsitöö
kaie.kaar@sillaotsa.edu.ee


Laura Väljaots

Kehaline kasvatus / spordijuht
laura.valjaots@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Risko Nuuma

Kehaline kasvatus
risko.nuuma@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Elen Sokk

Inimeseõpetus
Loodusõpetus
elen.sokk@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund (4.-7.klass)